Pamięć DDR5 IRDM 32GB(2*16GB)/8000 CL36 czarna
Symbol: IR-8000D564L36S/32GDC
Dostępność: 7 szt.
Cena: 2520.90 Cena przed promocją: 2801.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IR-8000D564L36S/32GDC
Dostępność: 7 szt.
Cena: 2520.90 Cena przed promocją: 2801.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
IRDM DDR5
Pożegnaj ograniczenia i wprowadź swój komputer na nowy poziom rozgrywki, dzięki modułom pamięci IRDM DDR5! Najnowsza technologia gwarantuje jeszcze większą wydajność, prędkość i pojemność. Wszystko to pozwoli Ci wycisnąć maksimum osiągów z najnowszych platform kompatybilnych ze standardem DDR5!
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL36 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
133,35 x 31,25 x 6 mm |
| Waga | 66 g |
| Oznaczenia | |