Paka Zwierzaka Seventh Heaven Kaczka z jabłkiem M 9kg
Dostępność: 12 szt.
Cena: 298.65 Cena przed promocją: 331.83 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 298.65 Cena przed promocją: 331.83 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 9 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kaczka |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Popiół surowy | 11% |
| Białko | 29% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 390mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.