Paka Zwierzaka Pepe Horse 99% koń 800g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.89 Cena przed promocją: 42.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 37.89 Cena przed promocją: 42.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Seria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 800 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Konina |
| Białko | 10,9% |
| Zawartość wilgoci | 81,6% |
| Popiół surowy | 2,8% |
| Zawartość tłuszczu | 4% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 115mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.