Paka Zwierzaka PEPE VET Hypoallergenic Insect 70g
Dostępność: 14 szt.
Cena: 31.84 Cena przed promocją: 35.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 14 szt.
Cena: 31.84 Cena przed promocją: 35.38 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nieświeży oddech |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 70 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | PAKA ZWIERZAKA Pepe |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Problemy gastryczne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Owady |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Zawartość wilgoci | 17% |
| Włókna surowe | 15% |
| Białko | 16% |
| Popiół surowy | 5% |
| Szerokość | 149mm |
| Długość | 32mm |
| Wysokość | 227mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.