Paka Zwierzaka Kość z dodatkiem indyka i żurawiny 12 cm (rozmiar M) 55g
Dostępność: 21 szt.
Cena: 16.33 Cena przed promocją: 18.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 21 szt.
Cena: 16.33 Cena przed promocją: 18.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 55 g |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Indyk |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Białko | 78,6% |
| Włókna surowe | 1,1% |
| Popiół surowy | 6,4% |
| Zawartość tłuszczu | 2,3% |
| Szerokość | 106mm |
| Długość | 108mm |
| Wysokość | 39mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.