Paka Zwierzaka Jagnięcina i jabłko z miętą 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.09 Cena przed promocją: 21.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 19.09 Cena przed promocją: 21.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie nietolerancji pokarmowej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zawartość tłuszczu | 6,9% |
| Białko | 10,7% |
| Popiół surowy | 2,1% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 75% |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.