PURINA One Bifensis Adult Bogata w Kurczaka i Pełne Ziarna - sucha karma dla kota - 800 g
Dostępność: 9 szt.
Cena: 30.92 Cena przed promocją: 34.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 30.92 Cena przed promocją: 34.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PURINA One |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Smak karmy | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Waga produktu | 800 g |
| Białko | 34% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 216mm |
| Wysokość | 280mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.