PURINA ONE wołowina i pszenica 3kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 92.98 Cena przed promocją: 103.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 92.98 Cena przed promocją: 103.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Seria | PURINA One |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Białko | 36% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 233mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.