PURINA ONE MED/MAX Adult Dog Lamb & Rice 2,5kg
Dostępność: 9 szt.
Cena: 48.47 Cena przed promocją: 53.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 9 szt.
Cena: 48.47 Cena przed promocją: 53.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona masy mięśniowej |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Seria | PURINA One |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Bez soi | Nie |
| Bezglutenowe | Nie |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Popiół surowy | 7% |
| Białko | 25% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 284mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 223mm |
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.