PURINA Gourmet Revelations Kurczak - mokra karma dla kota - 2x57 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.82 Cena przed promocją: 16.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 14.82 Cena przed promocją: 16.47 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga produktu | 2 x 57 g |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kurczak |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | GOURMET Revelations |
| Białko | 8,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Włókna surowe | 0,05% |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.