PURINA FELIX Deli Moments Salmon 4x10g
Dostępność: 10 szt.
Cena: 11.08 Cena przed promocją: 12.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 10 szt.
Cena: 11.08 Cena przed promocją: 12.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 4 x 10 g |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Pasta |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Pasty |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | PURINA Felix |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Główny smak | Łosoś |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Białko | 4% |
| Popiół surowy | 2% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 87% |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 143mm |
| Wysokość | 21mm |
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.