PURINA CAT CHOW Special Care Urinary Tract Health - sucha karma dla kota - 1,5 kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 38.74 Cena przed promocją: 43.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 38.74 Cena przed promocją: 43.04 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Smak karmy | Kurczak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie dróg moczowych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Rodzaj produktu | Karma sucha |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina B |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Seria | PURINA Cat Chow |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Zawartość tłuszczu | 11% |
| Włókna surowe | 5,5% |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Białko | 32% |
| Bez soi | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 200mm |
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.