PUPIL Prime bogata w wołowinę z warzywami 5 kg
Dostępność: 1 szt.
Cena: 83.31 Cena przed promocją: 92.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 83.31 Cena przed promocją: 92.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Waga produktu | 5 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | PUPIL Prime |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Popiół surowy | 5,8% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Białko | 25% |
| Szerokość | 536mm |
| Długość | 146mm |
| Wysokość | 332mm |
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.