PROMIS ZESTAW KUCHENNY MINI KD08
Symbol: KD08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 76.29 Cena przed promocją: 84.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KD08
Dostępność: 1 szt.
Cena: 76.29 Cena przed promocją: 84.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Typ produktu | Kuchnia do zabawy |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Ilość sztuk | 1 |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 215mm |