PP ASTROBOT - ASTROBOT EMBOSED MUG
Symbol: PP15506AB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 45.19 Cena przed promocją: 50.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PP15506AB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 45.19 Cena przed promocją: 50.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Uchwyt kubka | Tak |
| Test mikrofali | Nie |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Dołączony spodek | Nie |
| Objętość | 0,4 l |
| Kolor produktu | Niebieski, Czarny, Biały |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Typ produktu | Kubek |
| Materiały | Ceramika |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Model | Pojedyńczy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 105mm |