PODSTAWKA POD LAPTOP NATEC TERN 2 12.1"-17.3"
Symbol: NPL-2271
Dostępność: 9 szt.
Cena: 83.93 Cena przed promocją: 93.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NPL-2271
Dostępność: 9 szt.
Cena: 83.93 Cena przed promocją: 93.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 30,7 cm (12.1") |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,9 cm (17.3") |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Notebook stand |
| Materiały | Metal |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Liczba ustawień wysokości | 8 |
| Regulowany | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Szerokość | 344mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 290mm |