PNY RTX PRO 4500 Blackwell, 32 GB GDDR7 ECC 256-bit, 200W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, ATX bracket, 1x CEM5 16-p
Symbol: VCNRTXPRO4500-PB
Dostępność: 2 szt.
Cena: 21658.67 Cena przed promocją: 24065.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCNRTXPRO4500-PB
Dostępność: 2 szt.
Cena: 21658.67 Cena przed promocją: 24065.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rdzenie CUDA | 10496 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Procesor graficzny | RTX PRO 4500 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Przepustowość pamięci | 896 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 200 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Wysokość produktu | 111,8 mm |
| Długość produktu | 266,7 mm |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja Shader'a | 6.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 185mm |