PNY NVIDIA 2000 Ada 16GB LowProfile, PCIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x Mini DP 1.4a, 16 GB GDDR6 ECC 128-bit, HDCP 2.2, HDMI 2.0, LP -
Symbol: VCNRTX2000ADA-PB
Dostępność: 3 szt.
Cena: 4538.74 Cena przed promocją: 5043.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCNRTX2000ADA-PB
Dostępność: 3 szt.
Cena: 4538.74 Cena przed promocją: 5043.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | RTX 2000 Ada |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 2816 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Przepustowość pamięci | 224 GB/s |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Ilość gniazd | 2 |
| Pobór mocy | 70 W |
| Długość produktu | 159 mm |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 180mm |
• Upewnić się, że karta jest prawidłowo zamontowana w slocie PCIe przed włączeniem zasilania.
• Nie otwierać pokrywy karty graficznej.
• Produkt zawiera materiały, które wymagają specjalnej utylizacji. Prosimy nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.