PILA LANCUCHOWA AKU. XR 18V 20CM DCMPS520N DEWALT
Symbol: DCMPS520N
Dostępność: 30 szt.
Cena: 682.87 Cena przed promocją: 758.74 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCMPS520N
Dostępność: 30 szt.
Cena: 682.87 Cena przed promocją: 758.74 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Długość prowadnicy łańcucha | 20 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Prędkość łańcucha | 8,5 m/s |
| Wygodny uchwyt | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,55 l |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Prowadnica w zestawie | Tak |
| Walizka | Nie |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Osłona łańcucha w zestawie | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Szerokość | 575mm |
| Długość | 137mm |
| Wysokość | 285mm |
• Używaj odpowiedniego sprzętu ochronnego, aby uniknąć obrażeń.
• Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przeczytaj instrukcję obsługi przed użyciem.