PETREPUBLIC Kostki treserki jagnięcina rozm.M - Przysmak dla psa - 100g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.24 Cena przed promocją: 9.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.24 Cena przed promocją: 9.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Bez soi | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 100 g |
| Wielkość rasy | Olbrzymia rasa +45 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Białko | 22% |
| Zawartość wilgoci | 22% |
| Popiół surowy | 4,5% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Szerokość | 118mm |
| Długość | 158mm |
| Wysokość | 28mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.