PETREPUBLIC Kawałki w sosie z makrelą - Karma mokra dla kota - 400g
Dostępność: 29 szt.
Cena: 5.97 Cena przed promocją: 6.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 29 szt.
Cena: 5.97 Cena przed promocją: 6.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Główny smak | Ryby |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Białko | 8,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Zawartość wilgoci | 81,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 112mm |
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.