PETMEX penis wołowy - gryzak dla psów, 12 cm - 5 sztuk
Dostępność: 19 szt.
Cena: 61.49 Cena przed promocją: 68.32 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 61.49 Cena przed promocją: 68.32 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Wielkość psa | Małe (do 5 kg) |
| Efekty zdrowotne | Ochrona dentystyczna |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Dodatkowe informacje | Ze względu na proces produkcyjny, waga produktu może podlegać niewielkim wahaniom |
| Waga produktu | 30 g |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Wołowina |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Smak karmy | Wołowina |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Skład | 100% penis wołowy |
| Popiół surowy | 2,06% |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 12,47% |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość wilgoci | 8,1% |
| Bez cukru | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Białko | 77,3% |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 175mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.