PETMEX Ucho wieprzowe 100szt
Dostępność: 15 szt.
Cena: 363.64 Cena przed promocją: 404.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 363.64 Cena przed promocją: 404.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Obniżające stres |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 4 kg |
| Ilość sztuk | 100 |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Białko | 69,4% |
| Zawartość wilgoci | 8,7% |
| Włókna surowe | 3,6% |
| Popiół surowy | 2,38% |
| Zawartość tłuszczu | 23,3% |
| Szerokość | 595mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 800mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.