PETMEX Trenerki mięsne z jelenia 500g
Dostępność: 19 szt.
Cena: 60.90 Cena przed promocją: 67.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 60.90 Cena przed promocją: 67.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jeleń |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Białko | 38,5% |
| Zawartość tłuszczu | 31,8% |
| Zawartość wilgoci | 10,7% |
| Włókna surowe | 1% |
| Popiół surowy | 18,55% |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 290mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.