PETMEX Strips wieprzowy - Przysmak dla psa - 1000g
Dostępność: 25 szt.
Cena: 34.53 Cena przed promocją: 38.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 25 szt.
Cena: 34.53 Cena przed promocją: 38.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Waga produktu | 1 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Białko | 73,1% |
| Popiół surowy | 2,03% |
| Zawartość tłuszczu | 15,31% |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 395mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.