PETMEX Skóra Sarny 15cm 500g
Dostępność: 19 szt.
Cena: 45.32 Cena przed promocją: 50.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 19 szt.
Cena: 45.32 Cena przed promocją: 50.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zęby |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Główny smak | Sarna |
| Bez soi | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Gryzaki naturalne |
| Zawartość tłuszczu | 4,15% |
| Zawartość wilgoci | 6,34% |
| Popiół surowy | 0,4% |
| Białko | 88,2% |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.