PETMEX Skóra Końska 15cm - Przysmak dla psa - 200g
Dostępność: 27 szt.
Cena: 24.26 Cena przed promocją: 26.96 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 27 szt.
Cena: 24.26 Cena przed promocją: 26.96 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 200 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Główny smak | Konina |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 9,3% |
| Popiół surowy | 5,72% |
| Białko | 74,7% |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 295mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.