PETMEX Ser himalajski z dodatkiem dyni M
Dostępność: 4 szt.
Cena: 41.84 Cena przed promocją: 46.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 4 szt.
Cena: 41.84 Cena przed promocją: 46.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Waga produktu | 80 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Produkty do żucia |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Higiena jamy ustnej |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Etykieta |
| Forma dawkowania | Stały |
| Główny smak | Mleko |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Dodatkowe informacje | Ze względu na proces produkcyjny, waga produktu może podlegać niewielkim wahaniom |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Popiół surowy | 4% |
| Białko | 68% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 1% |
| Szerokość | 20mm |
| Długość | 19mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.