PETMEX Racica Jelenia - Przysmak dla psa - 1szt
Dostępność: 12 szt.
Cena: 15.03 Cena przed promocją: 16.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 12 szt.
Cena: 15.03 Cena przed promocją: 16.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Monobiałkowe |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 250 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Białko | 86% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 580mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.