PETITTO - Miękkie krążki z kaczki - Przysmak dla psa 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.12 Cena przed promocją: 32.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 29.12 Cena przed promocją: 32.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 500 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Główny smak | Kaczka |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Białko | 45% |
| Włókna surowe | 1% |
| Popiół surowy | 3,5% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Szerokość | 232mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 225mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.