PETITTO Kabanosy z łososia przysmak dla psa 500g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.74 Cena przed promocją: 27.49 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.74 Cena przed promocją: 27.49 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Mieszanka paszowa uzupełniająca |
| Bez soi | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 500 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Główny smak | Łosoś |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Popiół surowy | 5% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Białko | 23% |
| Włókna surowe | 2,5% |
| Szerokość | 251mm |
| Długość | 36mm |
| Wysokość | 195mm |
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.