PETITTO Filet na patyku z kurczaka 500G
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.69 Cena przed promocją: 34.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 30.69 Cena przed promocją: 34.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Rodzaj przysmaku | Dietetyczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Funkcjonalne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Nie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 500 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Skład | kurczak 79%, paluszki ze skóry surowej 7%, skrobia kukurydziana 3%, białko roślinne 5%, gliceryna 5%, sorbitol 0,8%, sól 0,2% |
| Białko | 54% |
| Włókna surowe | 1% |
| Zawartość wilgoci | 18% |
| Popiół surowy | 5% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 81mm |
| Wysokość | 244mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.