PET REPUBLIC Mini Drobno siekana wołowina - mokra karma dla psa - 100 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.26 Cena przed promocją: 2.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.26 Cena przed promocją: 2.51 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 100 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wielkość psa | XS (<4 kg)</td> |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Smak karmy | Wołowina |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Główny smak | Wołowina |
| Główny smak | Drób |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 20mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.