PEDIGREE Biscrok Multi Mix - przysmak dla psa - 500 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.81 Cena przed promocją: 20.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.81 Cena przed promocją: 20.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Smak karmy | Kurczak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Waga produktu | 500 g |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Główny smak | Mix smaków |
| Główny smak | Kurczak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Rodzaj przysmaku | Treningowe |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka |
| Ilość sztuk | 1 |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość witaminy E | 57,1 mg/kg |
| Białko | 13,5% |
| Popiół surowy | 6% |
| Zawartość witaminy A | 5712 IU/kg |
| Wapń | 1,2% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 240mm |
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.