PATCHCORD KAT.6 UTP 3M ZIELONY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0300-G
Dostępność: 1 szt.
Cena: 51.89 Cena przed promocją: 57.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0300-G
Dostępność: 1 szt.
Cena: 51.89 Cena przed promocją: 57.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Długość kabla | 3 m |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.