PATCHCORD KAT.6 UTP 3M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0300-BK
Dostępność: 7 szt.
Cena: 57.65
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0300-BK
Dostępność: 7 szt.
Cena: 57.65
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Kolor kabla | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Standard kabla | kat.6 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.