PATCHCORD KAT.6 UTP 3M BIAŁY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0300-W
Dostępność: 11 szt.
Cena: 54.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0300-W
Dostępność: 11 szt.
Cena: 54.96
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Standard kabla | Cat6 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Długość kabla | 3 m |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze 2 | Męska |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 180mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.