PATCHCORD KAT.6 UTP 2M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0200-BK
Dostępność: 16 szt.
Cena: 41.46 Cena przed promocją: 46.07 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0200-BK
Dostępność: 16 szt.
Cena: 41.46 Cena przed promocją: 46.07 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Długość kabla | 2 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 160mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.