PATCHCORD KAT.6 UTP 2M BIAŁY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0200-W
Dostępność: 9 szt.
Cena: 46.07
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0200-W
Dostępność: 9 szt.
Cena: 46.07
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 2 m |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.