PATCHCORD KAT.6 UTP 1M CZERWONY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0100-R
Dostępność: 10 szt.
Cena: 34.21
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0100-R
Dostępność: 10 szt.
Cena: 34.21
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Długość kabla | 1 m |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Typ przewodu | Kabel prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6 |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 200mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.