PATCHCORD KAT.6 UTP 1.5M ŻÓŁTY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0150-Y
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35.67 Cena przed promocją: 39.63 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0150-Y
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35.67 Cena przed promocją: 39.63 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor kabla | Żółty |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | kat.6 |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568-B, IS0/IEC 11801 class D |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 210mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.