PATCHCORD KAT.6 UTP 0.5M ZIELONY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0050-G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26.76 Cena przed promocją: 29.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0050-G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 26.76 Cena przed promocją: 29.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Kolor kabla | Zielony |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.