PATCHCORD KAT.6 UTP 0.25M ŻÓŁTY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU6-20CC-0025-Y
Dostępność: 4 szt.
Cena: 23.13 Cena przed promocją: 25.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU6-20CC-0025-Y
Dostępność: 4 szt.
Cena: 23.13 Cena przed promocją: 25.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor kabla | Żółty |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Standard kabla | kat.6 |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568-B, IS0/IEC 11801 class D |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 50mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.