PATCHCORD KAT.6 FTP 2M NIEBIESKI FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCF6-20CC-0200-B
Dostępność: 3 szt.
Cena: 46.31 Cena przed promocją: 51.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6-20CC-0200-B
Dostępność: 3 szt.
Cena: 46.31 Cena przed promocją: 51.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 2 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 105mm |