PATCHCORD KAT.6 FTP 1.5M NIEBIESKI FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCF6-20CC-0150-B
Dostępność: 3 szt.
Cena: 43.43 Cena przed promocją: 48.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6-20CC-0150-B
Dostępność: 3 szt.
Cena: 43.43 Cena przed promocją: 48.26 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złącze 2 | Męska |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 300mm |