PATCHCORD KAT.6 FTP 1.5M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCF6-20CC-0150-BK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 45.55 Cena przed promocją: 50.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6-20CC-0150-BK
Dostępność: 2 szt.
Cena: 45.55 Cena przed promocją: 50.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6 |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 1 | Męska |
| Klasa kabla | E |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Typ przewodu | Kabel prosty |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Średnica zewnętrzna | 5,7 mm |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 105mm |