PATCHCORD KAT.6 FTP 0.5M ZIELONY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCF6-20CC-0050-G
Dostępność: 2 szt.
Cena: 32.02 Cena przed promocją: 35.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6-20CC-0050-G
Dostępność: 2 szt.
Cena: 32.02 Cena przed promocją: 35.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złącze 2 | Męska |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 140mm |