PATCHCORD KAT.5E UTP 3M NIEBIESKI FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU5-20CC-0300-B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35.33 Cena przed promocją: 39.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-20CC-0300-B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35.33 Cena przed promocją: 39.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 127mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.