PATCHCORD KAT.5E UTP 2M CZARNY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU5-20CC-0200-BK
Dostępność: 22 szt.
Cena: 32.02 Cena przed promocją: 35.58 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-20CC-0200-BK
Dostępność: 22 szt.
Cena: 32.02 Cena przed promocją: 35.58 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Osłona końcówki | Nie |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 109mm |
| Wysokość | 200mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.