PATCHCORD KAT.5E UTP 1M ŻÓŁTY FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
Symbol: PCU5-20CC-0100-Y
Dostępność: 8 szt.
Cena: 20.68 Cena przed promocją: 22.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-20CC-0100-Y
Dostępność: 8 szt.
Cena: 20.68 Cena przed promocją: 22.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor kabla | Żółty |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 1 m |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Standard kabla | kat.5e |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 160mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.